Advokátní kancelář Kladno - Corradiniová & Vypušťák, advokáti - kontakty - Advokátní kancelář Kladno - Corradiniová & Vypušťák, advokáti

Přejít na obsah

Kontakty

JUDr. Simona Vypušťák Corradiniová, advokátka

Huťská 1383, 272 01 Kladno

Evidována v seznamu advokátů vedeném

Českou advokátní komorou pod č. 12777
IČ: 67701108


ID datové schránky: ne9hvbq

E-mail: corradiniova@akcv.cz

Mobil: 604 790 303


Advokátka je plátcem DPH.

JUDr. Radim Vypušťák, advokát

Huťská 1383, 272 01 Kladno

Evidován v seznamu advokátů vedeném
Českou advokátní komorou pod č. 16785
IČ: 04665589


ID datové schránky: eqxhvz5
E-mail: vypustak@akcv.cz
Mobil: 731 742 056

Advokát je plátcem DPH.

Pracovní doba

Pravidelnou pracovní dobu máme určenou od pondělí do pátku, vždy od 09:00 hod. do 16:00 hod. Mimo uvedený rámec poskytujeme právní služby jen po předchozí dohodě s klientem.

Během pravidelné pracovní doby se časti nacházíme na jednáních mimo sídlo kanceláře (soudní jednání, jednání s klienty apod.).

Před osobní návštěvou advokátní kanceláře je nutné sjednat schůzku předem, a to telefonicky nebo e-mailem. Můžete využít i kontaktní formulář níže na této stránce.

Právní služby na dálku - videohovory, právní poradenství po telefonu, písemné právní poradenství

V situacích, kdy není z jakéhokoliv důvodu možné provést osobní poradu s advokátem, může klient využít videoporadenství či poradenství po telefonu. Bližší podmínky pro tento typ právních služeb online naleznete na odkazu Právní služby online.

Právní poradenství na dálku v písemné formě (tj. odpovědi na právní dotazy, doporučení dalšího postupu v právních záležitostech, revize smlouvy, sepis smlouvy, právní rozbory a stanoviska apod.) poskytujeme i nadále. Více informací naleznete na odkazu Právní služby na dálku.

Kontaktní formulář

Vyplněním a odesláním následujícího e-mailového formuláře se Vaše zpráva odešle na adresu kancelar@akcv.cz. Až se s ní seznámíme, bude Vás některý z advokátů kontaktovat. Po odeslání zprávy Vám bude do e-mailové schránky, kterou jste uvedli, doručeno potvrzení o odeslání zprávy. Odesláním zprávy se samozřejmě nezavazujete k odběru žádných právních služeb.


Kde nás najdete

Návrat na obsah