Advokátní kancelář Kladno - Corradiniová & Vypušťák, advokáti online - videoporadenství, právní služby po telefonu - Advokátní kancelář Kladno - Corradiniová & Vypušťák, advokáti

Přejít na obsah

Právní služby online - videohovory a poradenství po telefonu

V případech, kdy klient nechce či nemůže absolvovat právní poradu osobně v sídle advokátní kanceláře, můžeme s ním provést poradu online, konkrétně prostřednictvím aplikace Skype, kterou si může klient zdarma nainstalovat na svůj PC nebo mobilní zařízení (telefon, tablet), nebo formou telefonického poradenství.

Abychom mohli tento způsob právních služeb klientovi poskytnout, je třeba, aby byl dodržen stanovený postup:
Hledáte právní služby online?
Klient vyplní objednávkový formulář uvedený níže na této stránce a odešle ho. Před odesláním vyplněného formuláře se klient seznámí s Podmínkami poskytování právních služeb na dálku a s Pravidly zpracování osobních údajů, což odesláním formuláře potvrzuje. Oba dokumenty si klient může stáhnout do svého zařízení ve formátu PDF.
Vyplňte emailový formulář a my se Vám ozveme.
Advokát následně klienta kontaktuje za účelem dohodnutí přesného data, času a předmětu videohovoru či telefonického poradenství, či též za účelem doplnění informací potřebných k zodpovězení dotazů klienta.
Telefonická porada nebo videoporada? Žádný problém.
V termínu, na kterém se advokát s klientem dohodli, poskytne advokát klientovi právní poradu online (videohovor, telefonické poradenství). Právní služby v oboru rodinného práva, civilních sporů či nemovitostí klientovi poskytne zpravidla JUDr. Simona Vypušťák Corradiniová, advokátka. Právní služby v oboru obchodního a pracovního práva, smluv a SVJ klientovi poskytne zpravidla JUDr. Radim Vypušťák, advokát.

Poptávka právního poradenství online (videohovor, telefonické poradenství)



Dokumenty ke stažení

Dokument Podmínky poskytování právních služeb na dálku si můžete ve formátu PDF stáhnout na tomto odkazu.

Dokument Pravidla zpracování osobních údajů si můžete ve formátu PDF stáhnout na tomto odkazu.
Návrat na obsah